KURUMSAL

LMC, 1996 yılında faaliyetine başlayarak; geliştirdiği ürün çeşidi ve yapmış olduğu yatırımlarla sektöründe sayılı ve lider firmalardan biri olmaya devam etmektedir.

LMC, 1996 yılında faaliyete başlayan, kısa sürede sektörde yerini almış, geliştirdiği ürün çeşidi ve yapmış olduğu yatırımlarla Türkiye’deki sayılı firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

LMC; Hidrolik ve Pnömatik alanında 40 yılı aşkın sürede kazandığı tecrübe ile sektöre kaliteli ürünler ve çözümler sunmaya devam etmektedir. Hidrolik Boru Kelepçesi üretiminde Türkiye’nin lider firması olan LMC; plastik tapalar, U-bolt, metal kelepçeler, modüler elektrik (antimanyetik) kelepçeler, profil ve raylar gibi ürünleri de yelpazesine ekleyerek, gün geçtikçe ürün çeşitliliğini ve üretim kapasitesini arttırmaktadır.

Türkiye'nin Lider Hidrolik Boru Kelepçesi Üreticisi

LMC, genç, dinamik ve her gün büyüyen organizasyonu, işinde uzman çalışan kadrosu ile birlikte  “Dünyanın ilk 5, Avrupanın ilk 3 hidrolik boru kelepçe üreticisi arasında olma" vizyonuna doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

LMC, yıllara dayanan tecrübesi ile yurtiçinde ve yurtdışında "Güçlü firmaların iş ortağı" olmayı kendine hedef edinmiştir. İş ortakları için güvenilir marka olmayı amaçlayarak, kalite, hizmet ve hızından ödün vermeden üretimine devam etmektedir.

Kişisel Verilerin Korunması Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikası Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası Müşteri Aydınlatma Metni Çerez Politikası Başvuru Formu

copyright LMC Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş