SEKTÖRLER

LMC ürünleri, boru montajlarında hız, düzgünlük ve temizlik sağlamaları nedeniyle endüstriyel alanlarda vazgeçilmez makina elemanlarıdır.

İnşaat Makinaları

LMC hidrolik boru kelepçeleri, özellikle iş makinelerinde meydana gelen titreşimleri absorbe etmelerinden dolayı çevre korumada önemli rol almaktadır.

Gemi Sanayi

LMC hidrolik boru kelepçeleri, uzun boru hatlarının sorunsuz çalışmasını sağlamak için gemi yapımında kullanılan en önemli aksesuarlardan biridir.

Sertifika

Raylı Sistemler

LMC demiryolu sistemi kelepçeleri, özel olarak bu pazarın gereksinimlerine göre tasarlanmıştır.
Sertifika

Enerji

LMC hidrolik boru kelepçeleri, enerji sektörünün kritik projelerinde yüksek gerilim kablolarını güvenli bir şekilde sabitlemek için kullanılmaktadır.

Sertifika

Maden

Güvenilirliği, dayanıklılığı ve güçlü yapısıyla LMC hidrolik boru kelepçeleri maden sektörünün vazgeçilmez unsurlarından birisidir.

Petrol ve Gaz

LMC hidrolik boru kelepçeleri, petrol ve gaz endüstrisi için güçlü ve uzun ömürlü kullanım sunar.

Sertifika

Savunma Sanayi

Askeri araçlarda kullanılan LMC hidrolik boru kelepçeleri, ray sistemleri ve özel tasarım parça üretimi ile savunma sanayisinin ihtiyaç ve gereksinimlerine güvenilir ürünlerle cevap vermektedir.
Sertifika
Kişisel Verilerin Korunması Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikası Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası Müşteri Aydınlatma Metni Çerez Politikası Başvuru Formu

copyright LMC Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş